WIELKANOC A. D. 2015

„Tej właśnie nocy Chrystus skruszywszy więzy śmierci, jako zwycięzca wyszedł z otchłani. Nic by nam przecież nie przyszło z daru życia, gdybyśmy nie zostali odkupieni. ..."
                                                            (Orędzie Wielkanocne)

W ten święty czas zwycięstwa życia nad śmiercią, miłości nad nienawiścią, wiary nad zwątpieniem życzymy Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech Zmartwychwstały Jezus Chrystus obdarza wszystkich swym pokojem i mocą do pokonywania codziennych trudności. Niech Misterium Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa napełnia nas odwagą i siłą do kroczenia za Zbawicielem w codziennym życiu.

2015 | ks. Marek Weresa