ZIMOWISKO
1. - 7. 02. 2015 r.

Są miejsca, do których chce się wracać. Dla młodzieży naszej parafii jednym z takich miejsc z całą pewnością jest zakątek u Pani Krystyny w Zębie. W tym roku już 3 raz z kolei w okresie zimowym wróciliśmy do tej miejscowości. Z entuzjazmem wyruszyliśmy zaraz po rozpoczęciu ferii zimowych – 1 lutego. Najbardziej wyczekiwane było oczywiście szaleństwo na nartach. Oprócz tego mieliśmy okazję podziwiać malownicze krajobrazy górskie podczas wędrówki Doliną Chochołowską. Odwiedziliśmy też rodzinne miasto naszego świętego Jana Pawła II – Wadowice. Był to dla nas także czas integracji i modlitwy. Wycieńczeni, po powrocie do miejsca zamieszkania gdzie czekał na nas domowy obiad, spędzaliśmy popołudnia na formowaniu i jednoczesnym integrowaniu się. Wypoczęci i pełni sił wróciliśmy do domów 7 lutego. Ząb na pewno pozostanie miejscem, do którego będziemy wracać z sentymentem.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN GALERII

[Aby powiększyć zdjęcie - kliknij na jego miniaturkę]

Więcej zdjęć na Facebook'u

2015 | ks. Marek Weresa