I DEKANALNY TURNIEJ MINISTRANTÓW
O PUCHAR KSIĘDZA DZIEKANA

W sobotę, 28 września w Komarówce Podlaskiej odbył się I Dekanalny Turniej Piłki Nożnej Ministrantów o Puchar Księdza Dziekana. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje parafii z Drelowa, Komarówki Podlaskiej, Przegalin i Radcza. Mecze rozgrywane były w dwóch kategoriach: szkoła podstawowa i gimnazjum. W kategorii szkół podstawowych nasi ministranci okazali się bezkonkurencyjni zajmując pierwsze miejsce, strzelając rywalom szesnaście bramek a tracąc tylko jedną. Młodsi ministranci spisali się również bardzo dobrze zajmując czwarte miejsce, walcząc dosłownie do samego końca. W kategorii gimnazjum nasza reprezentacja zajęła drugie miejsce. Naszym ministrantom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN GALERII

[Aby powiększyć zdjęcie - kliknij na jego miniaturkę]

Więcej zdjęć na Facebook'u - zapraszamy!

2014 | ks. Marek Weresa