MŁODZIEŻ W SZKLARSKIEJ PORĘBIE
14. - 19. 07. 2014 r.

Już po raz czwarty młodzież z KSMu działającego przy naszej parafii wybrała się na wspólny wypoczynek. Po raz kolejny, zresztą nie przypadkowo, celem naszej podróży stały się góry. O ich pięknie oraz mentalnych walorach płynących z obcowania z niezwykłą przyrodą gór niejednokrotnie mówił Jan Paweł II, który sam był jednym z ich największych miłośników. Sudety okazały się idealnym miejscem na aktywny wypoczynek połączony z modlitwą. Drelowska młodzież zdobyła trzy szczyty w tym Śnieżkę (1603 m.n.p.m.)! Dodatkowo mogliśmy podziwiać jeden z największych zabytków polskiej architektury – zamek Książ oraz zgłębić wiedzę historyczną podczas zwiedzania Sztolni Walimskich. Doskonałym uwieńczeniem naszej podróży stała się wizyta przy grobie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, gdzie w chwili ciszy mogliśmy zastanowić się nad jego życiowym hasłem „Zło dobrem zwyciężaj”. Wycieczka odbyła się dzięki hojności sponsorów oraz funduszom, które pozyskaliśmy ze sprzedaży pamiątek z rekonstrukcji. Wyjazd pozwolił nam zregenerować siły na cały następny rok oraz przyniósł wspomnienia na całe życie!

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN GALERII

[Aby powiększyć zdjęcie - kliknij na jego miniaturkę]

Więcej zdjęć na Facebook'u

2014 | ks. Marek Weresa