WYCIECZKA W BIESZCZADY

„Nie tylko dla ciała, lecz i dla duszy.” To hasło  stało się motywem  przewodnim naszej wycieczki, która nie tylko była okazją do odpoczynku i dobrej zabawy, ale także chwilą wyciszenia i refleksji nad sobą. W dniach 15-20.07.2013r. członkowie KSMu oraz młodzieży z naszej parafii, odbyli podróż w jeden z najpiękniejszych regionów Polski - Bieszczady. Przez 6 dni wspólnie pokonaliśmy trudność na bieszczadzkich szlakach podziwiając dziewiczą naturę tego miejsca oraz otaczające nas w koło niezwykłe krajobrazy. Każdego dnia wspólnie celebrowaliśmy Mszę Świętą oraz uczestniczyliśmy w Duchowej Formacji Młodzieży, kiedy w chwili ciszy lub wspólnej modlitwy mogliśmy po prostu zapomnieć o szarej codzienność i na moment zastopować. Z całą pewnością Bieszczady oczarowały nas swoim pięknem i mamy nadzieję, że powrócimy tu (WSPÓLNIE) jeszcze nie raz.

(tekst: Weronika Golec)

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN GALERII Z WYCIECZKI

[Aby powiększyć zdjęcie - kliknij na jego miniaturkę]

KOLEJNE ZDJĘCIA WKRÓTCE