Adres e-mail parafii Drelów
spis treści

pełne okno

zamknij pełne okno

17 listopada w hali sportowej Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Unitów Drelowskich rozegrany został Turniej Eliminacyjny Diecezjalnej Ligi Piłki Nożnej Służby Liturgicznej Diecezji Siedleckiej. Do naszej szkoły przybyło 8 drużyn reprezentujących swoje parafie. Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć z tego turnieju wraz z wynikami jakie osiągnął nasz zespół.

DRELÓW 0 - 1 SWORY

DRELÓW 1 - 0 KRZYMOSZE
(D. Goś)

DRELÓW 5 - 0 PRATULIN
(A. Szmuniewski - 2 bramki, Sz. Romaniuk - 2 bramki, D. Goś)

DRELÓW 2 - 0 SZPAKI
(Sz. Romaniuk - 2 bramki)

DRELÓW 3 - 0 MORDY
(Sz. Romaniuk, A. Szmuniewski, D. Sidorczuk)

DRELÓW 6 - 0 MALOWA GÓRA
(W. Smoter, D. Sidorczuk, Sz. Romaniuk, A. Szmuniewski,
D. Goś - 2 bramki)

DRELÓW 1 - 1 ZBUCZYN
(D. Goś)

Młodzież z naszej parafii, po zaciętej walce i wspaniałej grze w duchu zasad fair - play zajęła II miejsce.
Na koniec każda z drużyn otrzymała pamiątkowe dyplomy, a trzy pierwsze zespoły w nagrodę puchary ufundowane przez Urząd Gminy Drelów.

Najlepszym strzelcem całego turnieju został Łukasz Woźniak (11 strzelonych bramek) ze Zbuczyna. Natomiast najlepszym bramkarzem został reprezentant naszej parafii - Patryk Jaszewski, który wpuścił w całym turnieju tylko 2 bramki. Obaj zawodnicy otrzymali statuetki w swych kategoriach.