V DIECEZJALNY TURNIEJ
PIŁKI SIATKOWEJ
DIECEZJI SIEDLECKIEJ

10 listopada na obiektach sportowych Gimnazjum nr 6 w Siedlcach oraz Szkoły Podstawowej nr 12 w Siedlcach odbył się V Diecezjalny Turniej Piłki Siatkowej szkół gimnazjalnych i średnich. W Turnieju wzięło udział ponad 300 osób.

Reprezentacja naszej parafii startowała w kategorii chłopców szkół średnich.

Celem zawodów było przybliżenie młodzieży do wartości duchowych połączonych z opieką kapłana, propagowanie sportu jako formy rekreacji ruchowej, możliwość kontaktu z młodzieżą z terenu całej diecezji oraz propagowanie regionu, miasta Siedlce i Diecezji Siedleckiej.

Nasi zawodnicy po zaciętej, pełnej emocji walce zajęli wysokie 4 miejsce. Szkoda, bo mogło być lepiej ... :)

Kategoria  Szkoła  Średnia: chłopcy
1.    Par. Okrzeja
2.    Prus Siedlce
3.    Par. NMP Matki Kościoła w Łukowie I
4.    Par. Drelów
5-8    Par. Łaskarzew
Par. Trzebieszów
Bursa Siedlce
Par. NMP Matki Kościoła w Łukowie

W międzyczasie mogliśmy kibicować reprezentacji księży naszej diecezji startującej w III Mistrzostwach Polski Księży w Piłce Siatkowej. A wśród startujących zawodników spotkaliśmy Księdza Pawła ...

Kapłani z archidiecezji częstochowskiej po raz trzeci zwyciężyli w Mistrzostwach Polski Księży w Piłce Siatkowej. Reprezentacja diecezji siedleckiej zajęła w zawodach drugie miejsce.

Klasyfikacja końcowa:
1. Archidiecezja Częstochowska